Dobre kino

Co się stanie jeśli popularny, zabójczo przystojny i bogaty Christian Black zostanie postawiony przed największym wyzwaniem świata, jakim jest współżycie z kobietą?

Twórcy „Strasznego Filmu” postanowili sparodiować kolejną superprodukcje jaką jest „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. To spojrzenie na miłosny świat z przymrużeniem oka i przerodzenie spraw łóżkowych w zabawną prozę codzienności pewnego milionera.

Christian Black jest spełnieniem marzeń setek kobiet i ucieleśnieniem ideału. Bogaty, przystojny i mądry mężczyzna nie miał jednak szczęścia do kobiet. Opornie szło mu załatwianie spraw łóżkowych, jednak nigdy nie musiał przyznać się do tego publicznie. Nagle na jego drodze staje zmysłowa dziennikarka- Hannah, która poza tym, że jest chodzącą pięknością, jest także zadziorną, zarozumiałą, wścibską i dociekliwą osobą pragnącą wyciągnąć z Christiana wszystkie jego sekrety.

Jak potoczą się ich losy i czy Christian Black wreszcie nauczy się zaspokajać kobiety, a Hannah wyciągnie wszystkie brudne tajemnice Blacka na światło dzienne? Przekonajcie się sami ile humoru i poznania świata bogatych ludzi może przynieść jedna komedia 50 twarzy Blacka online.

Po tym filmie już żadne spojrzenie na sprawy łóżkowe nie będzie takie samo, a rzeczy dla nas oczywiste staną się czarną magią. Przełomowe spojrzenie na świat dziennikarstwa i bogactwa, a także dobry humor i koloryzowane sceny sprawią, że do tego filmu powróciliśmy nie jeden raz! Zapraszamy do codziennego kina, w którym uśmiejecie się do łez!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *