Film jak zostać kotem – inspiracją i ostrzeżeniem dla wielu pracoholików

Człowiek zaczyna dostrzegać to, co ma dopiero wtedy, gdy to utraci. Dokładnie o tej odwiecznej korelacji mówi film jak zostać kotem. Główny bohater dopiero w skórze kota zauważył, jak cudowną ma rodzinę.

O czym jeszcze przekonał się Tom, będąc kotem?

Po pierwsze o tym, że jego współpracownicy w firmie, wcale nie są wobec niego lojalni. Każdy kombinuje tylko, jak tu ugrać najwięcej dla siebie. Po drugie, o tym, że firma nie prosperuje tak dobrze, jak mu się wydawało i jeśli się czegoś w porę nie zrobi, grozi jej upadłość. Brand przekonał się również, że obok pracy jest coś takiego jak czas wolny i można go spędzić znacznie pożyteczniej, niż tylko przeglądając firmowe papiery. Uświadomił sobie, że pieniądze to nie wszystko, a wspólna zabawa z dzieckiem i czas z żoną bywa naprawdę inspirujący i relaksujący.

Jeśli chcesz obejrzeć film jak zostać kotem – odwiedź film-milosc.pl

Na jakie trudności napotkał Tom, realizując swój plan?

A choćby na takie, że chcąc sam wyjść z domu, musiał poszukać alternatywnych środków transportu. Nie mógł przecież zamówić taksówki. Poza tym w swój plan ratowania firmy i siebie samego musiał wciągnąć najbliższych. Ponieważ nie mógł mówić, do tego zadania musiał wykorzystać spryt, wrodzony urok no i oczywiście mimikę ciała. Dla kogoś zamienionego w kota nie jest to łatwe. Powyższa misja przysparza też wiele wpadek, zabawnych sytuacji i momentów. W końcu kot w garniturze, siedzący na fotelu prezesa musi budzić zdziwienie i powszechną konsternację. Jednak Tomowi udaje upiec się dwie pieczenie na jednym ogniu i wszystko kończy się tak, jak sobie zaplanował.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *